Золотоніський модельєр презентував колекцію одягу із килимів [ФОТО]

Півроку тому цей рожевощокий хлопець, що народився в Золотоноші, отримав з рук топ-моделі Наталії Гоцій статуетку переможця першого українського «Подіуму». А 4 вересня бренд Sereda представив свою колекцію на Ukrainian Fashion Week. Надихнула Максима Середу музика української виконавиці Аліни Паш.

– Ця колекція про Карпати, мої бабуся і мама звідти, та й я провів у горах все дитинство, – розповів Середа Новому каналу. – Пам’ятаю, на свята все було таким яскравим: жінки в хустках, будинки – в квітчастих килимах. Ця колекція про українську прогресивну молодь, яка не забуває своє коріння….

На ескізи в Макса пішло 2-3 тижні, ще кілька місяців – на пошив. Допомагали молодому дизайнеру швея-конструктор Маша Дзюбенко, з якою Макс розділив перемогу на «Подіумі», і ще одна учасниця модного реаліті – Сільвія Ротар. Дівчата працювали практично цілодобово, але встигли закінчити все вчасно. – Кілька моделей – комбінезон, пальто, шорти – ми пошили зі справжніх килимів, – розповідає Максим. – По них я їздив на Західну Україну. А один із килимів – наш, домашній, бабусина спадщина.

Для показу Середа придумав незвичайний перфоманс – на груповий точці всі… танцювали.

– На кастинг до нас прийшло близько 300 моделей – я навіть не очікував, – сміється дизайнер. – Почувався, як на фіналі «Подіуму», коли ти оточений морем красивих дівчат. Вибирати було непросто.

«Засвітилися» на показі Sereda й учасники різних сезонів «Топ-моделі по-українськи» – Діма Топоринський, Сергій Гердов, Діма Сукач, Єгор Степаненко, Маша Шевченко та Маргарита Верховцева (Гоша).

– Мені, як найбільш мужній моделі, завжди дістаються найгламурніші образи, – сміється Єгор Степаненко. – От і у Середи на мене надягли білі шкіряні штани і прозору тілесну майку з вишивкою з блискучих камінців. Одна радість – крізь неї просвічуються мої татуювання.

Діма Топоринський не скаржився – після того, як на одному з показів на нього вдягли сукню, біла балаклава Sereda не викликала в нього шоку.

А Сергій Гердов і взагалі був у захваті – він виходив на подіум у комбінезоні з килима.
– Крутий килим! І колекція крута, – заявив Гердов. – Почуваюся, як у модному кліпі.