На стадіоні ДЮСШ відкриватимуть оновлене міні-футбольне поле

15 вересня на стадіоні Золотоніської ДЮСШ відбудеться відкриття оновленого майданчика для гри в міні-футбол. Після проведення у серпні ремонтних робіт тут замінили штучне покриття. Цього дня заплановані футбольні ігри між вихованцями нашої спортивної школи та спортсменами із Черкас. Також відбудеться матч між працівниками фізкультури і спорту нашого міста та Золотоніського району.

Про це інформує директор ДЮСШ Богдан Артеменко.

Тим часом у Черкасах стартував вже традиційний відкритий чемпіонат міста з футболу серед юнаків 2009-2011 років народження. Перший тур відбувся 7 вересня і відразу ж відзначився перемогою золотоніських хлопців.

Сезон вихованці нашої ДЮСШ відкрили перемогою з мінімальним рахунком над черкаською СДЮШОР “Чайка” – 1:0. Тренери юних футболістів – Вадим Гонщик та Сергій Труба.

Також 6-8 вересня в Ужгороді відбувся «Кубок Закарпаття» – Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. За підсумками змагань вихованець Золотоніської ДЮСШ Святослав Малюк посів перше місце. Тренери юного спортсмена – Сергій Малюк та Ігор Ракітін.