Пінна вечірка на честь 1 вересня: креативне свято у СШІТ №2 [ФОТО]

Навіщо чекати другого вересня, якщо можна розпочати навчальний рік першого. З таким девізом педагогічний колектив спеціалізованої школи №2 запросив своїх учнів на недільний захід. Свято, як завжди, провели креативно та нестандартно. Якщо “останній дзвоник” минув під акомпанемент фестивалю фарб Холі, то 1 вересня зустріло учнів не менш цікавими ідеями.

Замість лінійки цього дня дітям запропонували справжній науковий пікнік: експерименти, винаходи, активності на будь-який смак. Усі вони проводились на базі шістнадцяти тематичних локацій різних галузей наук. Родзинка заходу – пінна вечірка прямо перед входом до школи!

Один день свята — це добре, а два — ще краще. Вже з таким девізом у цьому навчальному закладі розпочали навчальний рік 2-го вересня. Урочистості з цієї нагоди також видалися нетиповими. Імпровізована “лінійка” минула під гаслом “СШІТ №2 — це школа superучнів, superучителів, та superбатьків із superсилою”. У кожного, мовляв, вона своя. А яка? Це присутні з’ясовували на першому уроці після загальношкільного свята. Окрім традиційного вітання першокласників, 11-класники організували сюрприз для педагогів у вигляді флешмобу. Не лишили поза увагою своїх учителів і екс-випускники, передавши “вітамінні” поздоровлення. В свою чергу директорка школи Олена Вертипорох передала листи-вітання особисто кожному учневі.

Читайте також: Замість лінійки – фарби холі: у СШІТ №2 провели нетрадиційний “останній дзвінок” [ФОТО, ВІДЕО]