“Master Vox Records” запрошує талановиту молодь на золотоніський пісенний фестиваль

Міська влада Золотоноші та столична студія звукозапису “Master Vox Records” запрошують юних українських співаків на традиційний фестиваль патріотичної пісні “Героям Слава!”, котрий відбудеться 21-22 вересня у Золотоноші. Про це повідомляє заслужений артист України Юрій Васильківський на своїй сторінці у Фейсбук.

Зіркове журі фестивалю очолить народний артист України Анатолій Гнатюк. На конкурсі потрібно виконати дві пісні патріотичної тематики українською мовою. В цьому році учасників розподілять на дві категорії – до 13 років та 13-18 років. Заявки на участь вже приймаються (для тих, хто буде їхати з Києва). Усі охочі мають змогу або написати безпосередньо самому Васильківському, або ж зателефонувати до золотоніського відділу культури – 04737 5-33-29.

В заявці молоді виконавці мають вказати прізвище, ім’я, по батькові, вік, назви та авторів двох пісень, а також особу, яка супроводжуватиме дитину. Точний час та виїзд з Києва буде оголошено за декілька днів до початку.

Як відомо, Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні, проводитиметься у Золотоноші вже вп’яте, щороку збираючи на своїй базі близько сотні виконавців з різних регіонів країни.