“Міський водоканал” пояснив причини недопуску представників екоінспекції

Комунальне підприємство “Міський водоканал” пояснило причини недопуску представників Державної екологічної інспекції, про який останні повідомляли днями. Про це йдеться у офіційному повідомленні на сайті Золотоніської міської ради.

Як зазначається у публікації, 17 липня до “Міського водоканали” завітали працівники Держекоінспекції Центрального округу з направленням на перевірку по виконанню припису № 43 від 02 травня 2018 року Державної екологічної інспекції Черкаської області. В той же час комунальники зазначають, що 31 липня 2018 року Державну екологічну інспекцію Черкаської області ліквідовано, як юридичну особу публічного права.

– На прохання керівника підприємства надати документи, що засвідчують повноваження на проведення такої перевірки, або документів які підтверджують, що Державна екологічна інспекція Центрального округу є правонаступником Державної екологічної інспекції Черкаської області, представники їх не надали. Про це складено Протокол про недопуск до перевірки із зазначенням причин, – зазначається у повідомленні

Крім того, комунальне підприємство наголошує, що Золотоніською міською радою створено комісію із залученням представників громадськості, представників депутатського корпусу міста, науковців з питань екології для проведення аудиту ефективності роботи міських очисних споруд. До складу комісії запрошувались також представники Держекоінспекції.

– На підставі викладеного, вбачається дивна позиція Державної екологічної інспекції терміново провести перевірку напередодні виборів без відповідних на те повноважень, – резюмується у публікації.