Волонтери БУР допомагають багатодітним сім’ям та співпрацюють із золотоніською молоддю [ВІДЕО]

У Золотоноші волонтерські табори допомагають робити ремонти багатодітним та малозабезпеченим родинам, а також проводять екскурсії та культурні програми для молоді. Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Тут розпочали роботу волонтерські табори «Будуємо Україну разом». Наймолодшому волонтеру тут 16 років, найстаршому – 70. Займаються члени табору тим, що допомагають багатодітним та малозабезпеченим робити ремонти в домівках. Не забувають волонтери й про культурну діяльність, у межах якої організовують та проводять екскурсії для молоді.

Зі слів координаторки культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом» Ганни Іванової, участь у таборі беруть волонтери з усієї України.

Нагадаємо, тиждень тому золотоніська молодь спільно із волонтерами БУР створила справжній мурал на фасаді одного з будинків. Художник Андрій Бурняк девізом створення малюнку запропонував слова: “Ми всі робимо зміни”. Активна молодь закликає усіх змінювати себе, своє місто та країну, аби потім не довелося шукати кращого життя на чужині.