Слухай дорогу: золотоніська молодь облаштувала пішохідні переходи соціальним графіті [ФОТО, ВІДЕО]

На золотоніських тротуарах з’явилися написи «слухай дорогу» з хештегом #добросправа. Такі графіті робили школярі та студенти з Молодіжного клубу журналістики. Як розповіла головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Червякова, місцева молодь зробила кілька десятків написів біля пішохідних переходів міста.

За словами самих учасників акції, вони цілеспрямовано зробили написи біля проїзних частин, де рухається багато транспорту. Головна мета – звернути увагу пішоходів: переходити дорогу варто без навушників та бути особливо уважним. Це допоможе уникнути чимало дорожньо-транспортних пригод.

Як відомо, місцеві юнаки та дівчата на чолі із Молодіжною радою та Клубом журналістики очікують на приїзд Всеукраїнського волонтерського табору “Будуємо Україну Разом”. Прибудуть гості вже цієї неділі задля спільної із золотонісцями роботи над створенням молодіжного простору та допомоги потребуючим сім’ям.

Протягом першого тижня очікуються так званий “Вечір розвитку” (екологічні та психологічні тренінги, воркшопи, презентації від Української академії лідерства), живе спілкування на тему історій успіхів, дискотека, танцювальні майстер-класи та виступ місцевих музикантів у парку Шевченка.