База сімейної медицини поповнилась двома апаратами дарсонвалізації

Дві Золотоніські амбулаторії сімейної медицини відтепер мають апарати для місцевої дарсонвалізації. Оновлення торкнулося амбулаторії №2 (Благовіщенська 87) та №3 (Баха, 37). Про це інформують на офіційному сайті міста.

За словами головного лікаря міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Антонової, такі апарати  замінють, а також доповнюють і багаторазово підсилюють ефективність дії кремів і мазей, володіють унікальними можливостями для профілактики і лікування не тільки дерматологічних, але і неврологічних, судинних, респіраторних та інших захворювань.

Прилади застосовують в косметології, спортивній медицині, в лікувально-профілактичних установах, а також у практиці сімейного лікаря, домашньої фізіотерапії. Завдяки принципу дії, вони стимулюють обмін речовин, тканинне дихання, нормалізують діяльність вегетативної нервової системи, діяльність ендокринних залоз, сприяють частковому розсмоктуванню сольових відкладень у суглобах, регенерації пошкодженої тканини.

Апарат відповідає вимогам державних стандартів для медичних приладів, затверджений Міністерством охорони здоров’я і має відповідні сертифікати.

Рекомендований для лікування шкірних хвороб (екзема, лишай, юнацькі вугрі, нейродерміт, псоріаз, червоний плоский лишай, осередкова і системна склеродермія, келоїди, випадання волосся, себорея, лупа), гнійний і запальних процесів (фурункули, опіки, обмороження, удари, гематоми, післяопераційні інфільтрати і рани, трофічні виразки), захворювань дихальної системи (трахеїти, бронхіти, бронхіальна астма), захворювань носа (алергічний нежить, гайморит), м’язів, сухожиль, апоневрозів (міальгія, міозит), суглобів (поліартрит, артрит, спондилоартроз та ін.), артерій і вен (облітеруючий ендартеніт, хвороба Рейно, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, трофічні виразки), неврологічних захворювань (неврити, функціональні вегетосудинні захворювання).