До Дня молоді у Золотоноші проведуть джазовий концерт

27 червня у золотоніському парку Шевченка готують концертну програму для молоді. Як повідомляють у відділі культури, о 14:00 на літній сцені виступатимуть кращі колективи та солісти міста. Від 16-ї години містян розважатиме джазовий колектив «AccoBass Plus».

Місцеві майстри сцени цього разу не презентуватимуть традиційних тематичних концертів: готують доволі нестандартну молодіжну програму. Родзинка ж дня: талановиті виконавці із «AccoBass Plus» – учасники різноманітних українських фестивалів та конкурсів у джазовому та роковому середовищі. 

Рідкісний для сучасного українського джазу склад дозволяє музикантам створювати оригінальні програми. Репертуар ансамблю має достатньо різноманітну, різностильову та різнохарактерну музику, котра пронесе слухача скрізь крізь численні життєві етапи кожного, запропонує відчути різні емоції та розділити їх разом із музикантами. Очікуються як і всесвітньо відомі джазові треки, так і особиста авторська музика кожного із учасників колективу.

До складу гурту входять Сергій Зубарєв (акордеон, хроматична губна гармоніка), Петро Юрич (гітара), а також відомий для золотонісців викладач місцевої музичної школи Максим Симонов (контрабас).