Пожежна частина отримала оперативно-рятувальний автомобіль із Німеччини [ФОТО]

Успішні двосторонні зв’язки між Золотоношею та німецьким містом Плауен дають свої плоди. До золотоніської пожежно-рятувальної частини з Німеччини надійшов оперативно-рятувальний автомобіль. Поява сучасної техніки та обладнання стала можливою завдяки сприяння організації «Друзі Ерцгебірге» та активній співпраці рятувальників із колегами зі служби надзвичайних ситуацій району Фогтланд (Німеччина). Спецавтомобіль на шасі Volkswagen, укомплектований сучасним спорядженням, допоможе рятувальникам із Золотоноші ефективніше вирішувати специфічні завдання на місці дорожньо-транспортних пригод.

Як інформують в обласному управлінні ДСНС, серед обладнання, разом з автомобілем пожежна частина отримала потужний компресор для закачування кисню до апаратів, а також 20 комплектів бойового одягу з панорамними масками, пожежні рукава та інші засоби, які необхідні для виконання спеціальних завдань та порятунку людей.

Заступник начальника Управління Олександр Євпак подякував керівництву місцевої влади за активну участь у вирішенні питань передачі спеціальної гуманітарної допомоги. Також зазначив, що співпраця українських та німецьких рятувальників, що триває вже не один рік, дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє, водночас розвиваючи професійні та культурні стосунки.

Наступним кроком у продовженні партнерських стосунків стане навчання золотоніських рятувальників за кордоном.