Золотоніські школярі взяли участь у фестивалі “Мистецький дивокрай Черкащини” [ФОТО]

5 червня на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» з нагоди відзначення Дня захисту дітей відбувся Гала-концерт обласного фестивалю-конкурсу учнівської творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2019». Сюди завітали найкращі художні колективи та окремі виконавці закладів загальної середньої освіти та позашкілля області. Загалом участь у заході взяли понад 1500 учнів та педагогів.

Відвідали захід також начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна.

Фестиваль відбувся у сучасній інтерактивній формі з проведенням майстер-класів. На творчих майданчиках дітвора мала нагоду власноруч створити поробки та сувеніри з різних натуральних матеріалів. Зокрема, творча молодь долучилися до соломкарства, паперопластики, створення витинанок, вишивок стрічкою, виготовлення виробів з глини, трави. Також діяв майданчик зі спортивного орієнтування, авто- та авіамоделювання. Хореографічні та вокальні номери можна було переглянути на концертних майданчиках. У продовження фестивалю відбувся фінальний гала-концерт, на який було зареєстровано понад 350 учасників.

Активними учасниками заходів стали колективи навчальних закладів міста. Мова йде про старші дівочу та юнацьку групи зразкового хореографічного колективу народного тацю «Сузір`я» (Будинок школяра, керівник – Людмила Федина). Вони представили танці «Лезгінка» та «Повзунець». Свої вокальні здібності демонстрували загалу тріо із загальноосвітньої  санаторної школи-інтернату (керівник – Таїсія Груша), також а вокальний ансамбль «Журавка» із спеціалізованої школи №2 (керівник Галина Попова). Гімнастичну композицію продемонструвала учениця ЗОШ №3 Єлизавета Савенко (керівник – Хмурікова В.О.).

На завершення заходу відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю Дипломами Управління освіти і науки.