Юні каратисти взяли участь у чемпіонаті України

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з коікушин карате, котрий видався дуже багатим на конкуренцію. Відвідали форум 560 спортсменів з різних куточків країни, а серед них – 9 золотонісців. Для наших каратистів рік видався доволі насиченим: участь в різноманітних змаганнях, велика кількість зборів та напружених тренувань, поїздка до Іспанії на чемпіонат Європи у складі збірної України. Завершальна родзинка – національна першість.

Хоч медаль привезли лише одну, проте задніх не пасли. Сріблом на українському рівні відзначився Артур Папоян. До того ж, у дуже впертих та серйозних поєдинках: три з них він завершив нокаутами. Варто відзначити, що Артур став єдиним, хто у своїй вазі справді достойно протистояв майбутньому чемпіону із міста Каховка.

Гарно виступив Костянтин Озірський. Продемонструвавши чималу волю до перемоги, посів лише 5-те місце, поступившись лідерові змагань. При цьому чотири із п’яти поєдинків завершились нокаутами. Аналогічний турнірний шлях і у Георгія Дробязка: поразка від майбутнього переможця і 5-та сходинка.

За результатами участі, тренер хлопців Олексій Дробязко за постійну допомогу місцевим каратистам висловлює вдячність Владиславу Кулінічу та Юрію Ткаченку.