Батьки учнів Золотоніської гімназії на тиждень стали вчителями [ВІДЕО]

Мами й тати стали вчителями на тиждень. За розкладом у Золотоніській гімназії імені Скляренка протягом цих днів математику, біологію, історію та інші предмети викладають батьки учнів. Зі слів директорки закладу Любові Денисюк, такий освітній проект в навчальному закладі реалізують вперше.

Понеділок, урок природи від Наталії Пліс у 3-В класі. Заняття організували у альтанці на подвір’ї гімназії. За фахом жінка спеціаліст бухгалтерського обліку, нині – домогосподиня. До уроку готувалася більше тижня, конспект зробила на 15 сторінок.

– Я спробувала, як важко учителям в теперішній час зацікавити дітей і звернути їхню увагу на проблему екологічну у нашій країні і всій планеті, – коментує вона свою нову роль.

Уроком від мами однокласниці учениця Анна Піддубна задоволена: «Ми запам’ятали, що коли ми виростемо нам треба стати кращими і не смітити більше».

Доки одні на подвір’ї роздумують, як врятувати планету, у кабінеті 3-А класу батько 11 дітей Олег Горяченко організував урок християнської етики.

– У них була жага, це найголовніше, що я побачив. Цікава форма, яку я обрав, дозволила розкрити тему. Жалкую, що мало часу. Але ці уроки потрібні, вони навчатимуть добра, людяності, правил поведінки, – ділиться враженнями Горяченко.

А у 10 класі триває урок біології. Тема «Ембріогенез людини: розвиток та запліднення». Мама, що викладає цей предмет, за освітою біолог. Старшокласниці Павліні Степаненко спосіб подання матеріалу сподобався.

– Те, що дитина в утробі слухає музику – це було незвично, бо в книжці цього не прочитаєш було цікаво почути від мами, – розповідає учениця гімназії.

Організовують у гімназії Батьківський тиждень вперше. Зі слів директорки закладу Любові Денисюк, цю ідею перейняли у колег із області.

Батьки молоді зараз, сучасні, освічені. Вони багато вміють, знають, подорожують. І дуже добре, щоб ми могли поспілкуватися, на одній хвилі побути, поговорити однією мовою, – резюмує очільниця навчального закладу.

Матиматику, фізичне виховання, історію – усі предмети без виключення викладатимуть батьки упродовж тижня. Потім естафету передадуть знову вчителям.