Школярі відвідали масову екскурсію на Золотоніському машбуді [ФОТО]

Для учнів золотоніських шкіл організовали професіографічну екскурсію на одне з найбільших промислових підприємств міста – машинобудівний завод. Вже два роки він є частиною ПАТ «Дніпрогідромаш», котрий виступає у ролі одного з лідерів в Україні, виконуючи комплексні роботи з проектування, виготовлення та впровадження сучасного обладнання для металургії. Про це інформують у прес-центрі міської ради

Компанія має 20 річний досвід роботи в галузі машинобудування і сьогодні це – потужний науково-конструкторський центр з командою висококваліфікованих фахівців. На підприємстві виконуються комплексні проекти від розробки індивідуального високотехнологічного обладнання з «чистого аркуша» до постачання його «під ключ» і подальшого сервісного обслуговування, забезпечення запасними частинами та технічною підтримкою.

Під час екскурсії менеджер з постачання Сергій Вовк розповів про особливості роботи на підприємстві, актуальні професії та умови праці. Промисловці продемонстрували інформаційний відеоролик про роботу Золотоніського машинобудівного заводу та перспективи розвитку. Його продукція нині експортується в ОАЕ, Туреччину, Македонію та Норвегію. Також школярі спостерігати за роботою машини з розрізання металу лазером.