Золотоноша поринулася у масову весняну толоку [ФОТО]

Сніг із землі – роботи в кожного хоч відбавляй. Усі поспішають навести лад у власному обійсті, прибрати біля дворищ та у дворах. Кому найбільше болять стихійні смітники, гори непотребу у мікрорайонах, ті ще й на суботники виходять. Довести справу благоустрою до логічного завершення – лягає на плечі комунального підприємства «Міськводоканал», працівники якого працюють зрання до ночі, вивозячи гілля, пластик, пакети тощо.  Про це на своїх шпальтах розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”

За словами директора приватного підприємства «Базис плюс» Олени Козлової, підлеглі не можуть розпочати прибирання на інших локаціях, бо щодня зайняті на вивезенні непотребу з центральної вулиці міста. Сюди його зносять з прилеглих вуличок і провулків. Люди мають єдине пояснення: «Я плачу податки, то хай міська рада й вивозить». З такими подальшу роботу проводять викликані спеціалісти відділу контролю за благоустроєм. У них розмова коротка: вони складають протокол про адміністративне порушення. Далі – адмінкомісія і штраф. Працівниці «Базис плюс» очищують від бруду і прибордюрну частину вулиць. Безпеку роботи та організацію руху транспорту для них здійснюють спеціалісти інженерно-технічного відділу УЖКГ.

Як повідомив директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов, «найурожайнішою» є вулиця 23 Вересня, 90-А. 26-го березня понаднормового сміття з цього майданчика вивезли 4 автомобілі. Ще один – з вулиці Миколи Негоди.

Нагадаємо, раніше у Золотоноші провели День благоустрою. Взяти участь у масовому прибиранні вийшли працівники місцевих підприємств, школярі та вчителі, військовослужбовці військової частини, спеціалісти структурних підрозділів виконкому, чорнобильці. Весняна толока розгорнулася на прилеглих територіях і зелених зонах, у Меморіальному парку, біля пам’ятника невідомому солдату, навкруги недільного ринку.

За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, всього за півдня роботи спеціалісти управління житлово-комунального господарства та Центру соцдопомоги зібрали три вантажівки пластикового сміття, скла, перегною, будівельного непотребу, курячого помету.

Згодом естафету підхопили небайдужі активісти з вулиць Низова, Кузнєцова на чолі з Олександром Проценком при підтримці депутатів Віктора Душки і Тетяни Орленко. Поруч з дорослими трудилися і діти.

Минулої ж неділі, з користю для громади день виборів провів інший гурт містян. Офіційний сайт Золотоноші повідомляє, що прибирання міста було ініційоване активними мешканцями, до яких долучились депутати, працівники міськради і небайдужі золотонісці. Прибирання відбулося на центральній вулиці, поблизу річки Золотоношки. Інша група паралельно завершила раніше розпочате прибирання вулиці Благовіщенської. Долучилися до толоки ліквідатори ЧАЕС. Один із них, Станіслав Тупєйкін, святкував саме того дня День народження, але це не завадило чоловікові зробити добру справу.

Вже цього тижня на площі “Героїв Майдану” розпочато будівельні роботи на головному фонтані міста. Комунальники черговий раз звертаються до водіїв із проханням не ігнорувати загороджувальні знаки та елементи, які перекривають парковку навпроти торгівельного центру “Меридіан”. Адже каміння та рештки бетону, які під великим тиском видувають з основи майбутнього фонтану, можуть дуже сильно пошкодити автомобілі. Виконавці ж робіт не будуть нести відповідальність за заподіяну шкоду.

Світлина від Олександра Флоренка.