У ліцеї готують молодих тренерів, що розповідатимуть одноліткам про здоров’я [ФОТО]

Живи здорово! Таку назву носить молодіжний проект, який стартував у Золотоніському професійному ліцеї з ініціативи міської ГО «Центр розвитку молоді». Відбувається він за підтримки служби у справах дітей, молоді та спорту та адміністрації навчального закладу. Реалізація проекту стала можливою завдяки участі в обласному конкурсі молодіжних проектів від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Проект покликаний формувати відповідальність за збереження власного здоров’я, протидії ризикованої поведінки молоді, поглиблення знань про небезпеки поширення наркоманії та загрози ВІЛ-інфекції.

Сучасне життя вимагає від молодої людини необхідних вмінь та навичок для своєї успішної самореалізації, однією з яких є відповідальність за власне здоров’я. Для цього потрібен особистий позитивний приклад, тому суть проекту полягає у  підготовці молодіжних тренерів з числа учнів професійного ліцею для їх подальшої роботи з однолітками. Це буде створювати умови для більш ефективної популяризації здорового способу життя.

Наразі проведені перші три тренінгові заняття для учасників Майстерні на теми «Репродуктивне здоров’я молоді», «Скажи наркотикам ні», «Протидія поширенню ВІЛ-інфекції». Попереду ще багато роботи та нових занять від молодіжних тренерів.

До участі у проекті долучилися представниця Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Олена Левченко, один з засновників “Дому Лідії” (центр догляду для молоді, яка вийшла з колонії для неповнолітніх) Сергій Скиба та волонтерка Корпусу Миру США – Шеннон Картер.