У Золотоніській гімназії відкрили сучасний тренажерний зал [ФОТО, ВІДЕО]

Тренажерний зал донедавна був лише мрією багатьох юнаків та дівчат, які мріють тримати своє здоров’я на високій ноті,  тіло – в тонусі, а фігуру – у  чудовій формі. 18 березня мрія учнів Золотоніської гімназії здійснилася: на церемонію відкриття тренажерного залу завітали партнери та друзі навчального закладу, без яких жоден інноваційний проект не набув завершеного вигляду.

Старт спортивного об’єкту відвідали міський голова Віталій Войцехівський, депутати обласної ради Владислав Кулініч та Віктор Полозов, начальник відділу освіти Ольга Строкань, майстер спорту, переможець європейських та світових  чемпіонатів з пауерліфтінгу Микола Лада, заступник голови Піклувальної ради гімназії – Наталія Пліс

Як зазначають у гімназії, завдяки підтримці, розумінню потреби у впровадженні освітньої реформи, зміни в освіті Золотоноші стають очевидними фактами. Багато людей доклали зусиль до створення цього залу. Особливу подяку висловлюють батькам одинадцятикласників та Ользі Бер, які подарували вартісне дзеркальне панно, а також працівникам гімназії, що не рахувалися з часом і натхненно рухали проект до завершення.

Сама ж церемонія відкриття була нешаблонною, радісною для дітлахів і дещо незвичною для гостей. Під керівництвом Вікторії Котко вона минула динамічно, азартно і вишукано водночас.