Педколектив школи №6 отримав золоту медаль на міжнародній виставці [ФОТО]

14-16 березня у Києві відбулася важлива подія освітньої галузі – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та міжнародна виставка освіти за кордоном  «World Edy». Офіційний сайт міста повідомляє, що виставка за своїм фахом і науковим рівнем, змістовністю ділової програми, чисельністю учасників є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Участь у ній взяло 750 учасників із 25 регіонів України, а також гості зі Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови.

Загальну середню освіту представляло 445 закладів, серед них – золотоніська загальноосвітня школа №6.

Педагогічний колектив школи узагальнив та представив на виставку досвід роботи з питання соціалізації особистості в умовах сучасних викликів, підготувавши методичний посібник «Від успішного учня  – до свідомого громадянина». Роботу колективу високо оцінено. За підсумками виставки «Сучасні навчальні заклади – 2019» ЗОШ №6 отримала Золоту медаль та Диплом переможця.

Освітяни висловлюють подяку міській владі та Благодійному фонду «Разом» мецената  Людмили Русаліної за підтримку участі у виставці.