Золотоніський “Профіспорт-Динамо” – фіналіст обласного футзального кубку [ФОТО, ВІДЕО]

Апогеєм черкаського футзального кубкового сезону стало протистояння команд з різних берегів Дніпра – золотоніського “Профіспорт-Динамо” та СК “Мизинівки” із Звенигородського району. Відповідаючи фінальному статусу зустрічі, команди матч почали із шаленного темпу. Як повідомляє “Черкаський спорт“, у перші десять хвилин зустрічі по кількості створених гольових моментів невеличка перевага була на боці звенигородської команди, але надійна гра у «рамці» золотонісця Манжели не дозволяла смугастому влетіти у ворота. Та все ж голкіпер нічого не зміг вдіяти проти більярдного удару від Погрібного. Такий хід поєдинку змусив «Профіспорт-Динамо» вдатися до більш рішучих дій і на 14 хвилині зустрічі рахунок стає рівним – 1:1.

Якісна комплектація обох складів команд змусила тримати один одного у напрузі майже неперервно. Незважаючи на те, що темп зустрічі високий, гравці діяли з невеликою кількістю порушень.

На початку другої частини матчу на майданчику вже не спостерігалося такої жвавості. Але біля обох воріт стало не менш гаряче. У перші 5 хвилин другого тайму близьким до успіху був золотоніський гравець Бойко, але з вигідної позиції не влучив у ворота. Відповідь «Мизинівки» була не менш гострою, але безрезультативною.

На 32 хвилині гри Вадим Гонщик із Золотоноші накинув м’яча своєму партнеру по команді на голову, але той пробив у стійку воріт. Помітно, що гравці «Профіспорту – Динамо» мали свіжіший вигляд, ніж їхній суперник. Але звенигородці хоч і рухались не швидко, проте інколи доволі небезпечно для суперника. У нашої команди вкотре небезпечно пробив по воротах Денис Бреус, але не зміг обіграти мизинівського голкіпера. За три хвилини до фінального свистка золотонісці провели чотири атаки поспіль. Усі – із завершальним ударом, але голкіпер демонстрував дива реакції.

Основний час зустрічі переможця не виявив, тож було призначено додаткові 5 хвилин. Протягом цього ігрового часу команди віддали перевагу атакуючим діям, але глядачі забитих голів так і не побачили.

Долю зустрічі вирішила серія пенальті. Усього було здійснено 12 ударів. У вирішальний момент перемогла реакція голкіпера СК «Мизинівка» Шишкіна.

10 березня. Черкаси, СК «Будівельник»

«Профіспорт-Динамо» (Золотоноша) – СК «Мизинівка» (Звенигородський р-н) – 1:1 (пен 5:6)
Голи: Головко – Погрібний
Попередження: Гонщик – Шишкін