Зіркові дуети: золотонісцям презентували святковий концерт за участі відомих жителів міста [ФОТО, ВІДЕО]

У Золотоноші до весняного свята провели цікавий концерт “Зіркові дуети”. Суть заходу полягала у тому, що свої музичні вітання золотоніським жінкам адресували не лише працівники відділу культури, а й відомі особистості Черкащини. У кожному дуеті два представники: один – професіонал місцевої сцени, інший – представник громадськості.

Як повідомляють на офіційному сайті міста, 18 зіркових пар порадували найбільш вибагливих любителів мистецтва. Розпочали святкову програму Михайло Антоненков, працівник заводу ТОВ “ФЕС УКР” та Вікторія Бузинська.

Естафету підхопили начальник управління праці Тетяна Лукомська та Станіслав Щербатюк. Посадовиця виконала романтичну пісню під акомпонемент саксофону.

Вразив виконанням “Пісні про матір” депутат обласної ради Віктор Полозов. Чуттєво, творчо та з любов’ю він разом зі Світланою Бердник адресував композицію усім, чиє ім’я – МАТІР.

Весело та по-українськи колоротно пісню про куму виконав сільський голова Благодатного разом із чарівною Вікторією Костогриз.

Лікар-хірург ЦРЛ Владислав Гаркавий у хореографічному дуеті з Вітою Лелекою поринули у чуттєвий вальс.

Депутат облради Вадим Гайович та його супутниця Світлана Шейченко співали про кохання та вражали вокальними даними.

Сільський голова села Подільське Артем Кухаренко та його напарниця по дуету Анна Чирва запросили глядачів у вир почуттів, виконавши пісню “Переплетені долі”.

Ольга Заворотня, старший лаборант клінічної лабораторії Золотоніської ЦРЛ, та Станіслав Іванилюк по-особливому ніжно виконали пісню “Сніг”.

Танцем “Маска” здивували глядачів депутат міської ради Валерій Федорець та його наставниця Світлана Величко.

Володимир Більницький, директор Красногірського олійного заводу,  разом із неперевершеною Маргаритою Лазарєвою поєдналися у пісенному дуеті, розповівши історію про сум та самотність.

Директор “Мистецького дому” Наталія Джура у дуеті з Миколою Миколенком виконали пісню “Букет из белых роз”, викликавши шквал аплодисментів.

Хореографічний дует Любові Булих та Олександра Кузнєцова подарував глядачам хвилини позитиву.

Тендітна Мар’яна Ніщенко, представниця міськради, та Євген Гонза вражали глядачів образами та силою голосу.

Віктор Душка, депутат міської ради, у дуеті з Вікторією Долгушиною продемонстрували вокальну мініатюру “Ромео і Джульєта сьогодення”.

Квіти усім жінкам в залі дарував депутат облради, голова Аграрної партії області Віктор Полозов, корзини із квітами та солодощі для учасників концерту презентував Благодійний фонд “Разом” мецената Людмили Русаліної. Від депутатів обласної ради Владислава Кулініча та Вадима Гайовича виконавці також отримали живі квіти.

У вітальному слові міський голова Віталій Войцехівський зазначив, що талантам Золотоноші немає меж. Жінкам очільник міста побажав весняного настрою, любові від чоловіків, поваги від дітей та завжди гарних і мирних новин.