Родини загиблих воїнів отримали допомогу від благодійного конкурсу дитячих малюнків [ФОТО]

Минулого тижня відбулося перше вручення коштів від благодійного фонду мецената Людмили Русаліної «Разом», зібраних нещодавно за допомогою благодійного аукціону дитячих малюнків конкурсу «Мирна Україна». Його ініціатором стали самі діти-художники Черкащини. За результатами аукціону зібрали 64 тисячі 355 гривень, які пропорційно розділили між родинами полеглих на російсько-українській війні, у котрих залишилися неповнолітні діти. Їм, до слова, від фондівців і Людмили Русаліної вручили ще й солодкі подарунки.

Першими грошову допомогу отримала родина Сергія Єпіфанова – дружина Лілія, доньки Яна та Лана, родина Миколи Зайцева – дружина Людмила й донька Лідія, родина Юрія Тарасенка – дружина Ольга та п’ятеро дітей.

 – Знаємо, що жодні багатства світу не допоможуть ні повернути чоловіка й тата, ні втамувати біль утрати. Проте, ви маєте жити далі, бути сповненими сил та енергії, аби виховувати своїх дітей, берегти пам’ять про мужність і подвиг своїх чоловіків. А ця грошова допомога – це знак шани й поваги від свідомих юних черкасців, які брали участь у конкурсі й аукціоні. І від нас, дорослих працівників фонду, яким небайдужа ваша доля, – наголосив директор фонду Борис Холоденко.

За словами Ольги Тарасенко, не так важливі кошти чи матеріальні блага, а скільки те, що про полеглих чоловіків не забувають, а також розуміють важливість їхньої втрати для держави і, насамперед, для їхніх родин.

– Діти, які творили малюнки й запропонували зібрати за них кошти для нас – ознака високого рівня свідомості й любові до нас, рідної землі й України! – відзначила пані Ольга.

За декілька днів грошову підтримку від благодійного фонду «Разом» отримали ще дві родини загиблих воїнів Черкащини. Цього разу – це сім’ї з Канева. Матеріальну допомогу із зібраних на благодійному аукціоні коштів вручили родинам Андрія Петрушенка та Анатолія Чупилки.

– Аукціон ініціювали діти-художники з Черкащини, які брали участь у конкурсі «Мирна Україна». Їхні картини – відображення високої свідомості юних митців, а також прагнення допомогти тим, хто через російську-українську війну втратив рідних, – говорить директор Фонду Борис Холоденко. – Ми розуміємо, що жодні кошти не повернуть матері сина, а родині – батька, проте робимо все, що в наших силах, аби підтримати ці родини зараз, і робитимемо це й надалі. Адже добро – це завжди для когось. Цим і послуговуємося в організації роботи фонду.

Олена Володимирівна, мати загиблого воїна Андрія Петрушенка, пообіцяла на вручену допомогу придбати онукові (синові героя) найбільш необхідні речі на цей час.

– Найбільше це відчувають діти, які гостро переживають утрату рідних, але хтось згадує і шанує їх, – пояснює матір героя.

«Дякуємо за пам’ять!»: родини загиблих АТОвців отримали грошову допомогу від фонду

Двом родинам із Канева передали допомогу, зібрану на благодійному аукціоні