У Золотоноші провели масштабний аукціон дитячих малюнків

22 лютого у Золотоноші відбувся благодійний аукціон, покликаний зібрати кошти для родин загиблих воїнів АТО. Його організатор – Благодійний фонд «Разом» мецената Людмили Русаліної. «З молотка» відпускали картини юних художників. Усі вони брали участь у конкурсі «Мирна Україна», який торік також організував благодійний фонд для талановитої черкаської молоді. Тоді він відбувся на всій території Черкащини й зібрав понад 1000 унікальних робіт, об’єднаних єдиною тематикою – любов до рідної землі й прагнення відновлення миру на ній.

У фонді наголошують, що ініціатором аукціону стали самі діти-художники. Їхнє бажання непохитне – картини мають допомагати, дарувати радість і підтримку, а не пилитися на поличках. До участі в аукціоні представили 102 кращі роботи, а також частину картин інших учасників.

Стартова ціна кожного лоту коливалася від 150 до 500 гривень. Все – залежно від складності виконання роботи та її «статусу»: переможець конкурсу, учасник чи володар спеціального призу. Боролися цього вечора за мистецькі твори місцеві представники громадськості, відомі діячі, меценати та небайдужі золотонісці. До слова, аукціон організували саме в нашому місті, оскільки звідси надійшло найбільше робіт до конкурсу.

– Благодійний фонд «Разом» і я, як меценат, працюємо тривалий час на благо нашої держави, робимо різні благочинні акції, які спрямовані на підтримку тих людей, які найбільше цього потребують. Нині ми організували цей захід, аби через дитяче щире мистецтво допомогти тим, хто залишився без сина, батька, брата чи чоловіка, – наголосила засновниця Благодійного фонду «Разом», меценатка Людмила Русаліна.

За її словами, малюнки юних художників, таких молодих, але вже свідомих українців, продемонстрували нам не просто дитяче бачення ситуації, що склалася в нашій країні. Вони показали прагнення малечі жити в мирній та благополучній країні. Тож саме вони попросили дати малюнкам інше життя. Картини можуть і потішити покупця, і стати підтримкою для воїнів, що нині боронять кордони нашої держави.

Боротьба за дитячі малюнки між учасниками аукціону була запеклою. Хтось придбав собі цілу колекцію із трьох-чотирьох картин, а хтось обмежився однією, але найдорожчою – і за ціною, і за покликом серця. Найбільш коштовний малюнок обійшовся у понад 2500 тисячі гривень. Усього на аукціоні зібрали 64 355 гривень. Їх передадуть родинам загиблих воїнів Черкащини. Решту малюнків разом із ліками представники Благодійного фонду відправлять у зону проведення ООС.