Комунальники розповіли про тарифи та порядок вивезення сміття

На ряді кварталів Золотоноші нині встановлено великогабаритні баки для вивезення твердих побутових відходів. Також міською радою вирішується питання щодо придбання ще одного портального сміттєвоза та десяти баків до нього, які будуть розташовані на інших кварталах міста. Про це йдеться у оприлюдненому сьогодні роз’ясненні управління ЖКГ щодо нових тарифів, норм накопичення сміття та порядку його вивезення.

Як зазначають комунальники, мешканці, які проживають у 500-метровій зоні обслуговування таких баків, відповідно до чинного законодавства, повинні будуть сплачувати 22,04 грн. за особу, яка фактично проживає в приватному будинку. Аналогічно тому, як сплачують мешканці багатоквартирних будинків. Сміття з цих баків вивозитиметься за мірою накопичення.

На кварталах, де поки не встановлено великогабаритні баки чи інші майданчики для збору твердих побутових відходів, тариф залишається на рівні 22,04 грн. з будинку, а не з кількості осіб, що проживають. Вивезення сміття здійснюватиметься як і раніше – 1 раз на місяць.