Керівник державної служби зайнятості відвідав золотоніський завод MacCoffee [ФОТО]

Минулого тижня з робочим візитом Черкащину відвідав виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко. Як повідомляють у прес-центрі Держслужби, під час перебування у Золотоноші посадовець ознайомився з роботою міськрайонної філії та поспілкувався з колективом установи. Згодом відвідав одне з найпотужніших підприємств харчової промисловості – ТОВ «ФЕС УКР», що спеціалізується на виробництві кавових напоїв. Нині на підприємстві працює близько 325 осіб, з них 97 громадян, які мають додаткові гарантії та 17 осіб з обмеженими можливостями.

У ході розмови керівник підприємства Сергій Четверов повідомив, що протягом останніх трьох років за сприяння служби зайнятості укомплектовано 49 вакансій. Серед них – оператор виробничої дільниці, укладальник-пакувальник, водій навантажувача, робітник з благоустрою, вантажник, бухгалтер, контролер якості, менеджер з персоналу, робітник з благоустрою, охоронник, комірник, тощо. На замовлення роботодавця також було організовано професійне навчання за професією бухгалтер.

За словами Ярошенка, робота служби зайнятості, насамперед, повинна полягати в ефективній співпраці з роботодавцями. З цією метою, а також задля підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи службою зайнятості впроваджуються нові сервіси – електронні кабінети шукача роботи і роботодавця, відеорезюме та відеопрезентація, он-лайн співбесіди безробітних з роботодавцями тощо.

 – Наші послуги мають бути доступними кожній людині, вони повинні задовольняти потреби як шукачів роботи, так і роботодавців. Тому саме в діалозі із роботодавцями ми зможемо напрацювати нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого робітника, а безробітному – стабільну роботу з достойною оплатою, – зазначив очільник Держслужби.