Збірна України з кіокушин карате поповниться трьома спортсменами із Золотоноші

16 лютого у Полтаві відбувся Кубок України з кіокушин карате. Взяли участь у змаганнях понад 600 спортсменів з усієї країни. Наше місто представляли семеро каратистів. За підсумками, юні золотонісці не лишились осторонь нагород, посівши призові місця.

Артур Папоян, провівши серію поєдинків, нокаутував одного суперника, без проблем переміг другого, а вирішальній зустрічі за рішенням суддів програв більш сильному опоненту із Херсона з рахунком 2-1. Посів третє місце, вкотре підтвердивши, що знаходиться в когорті лідерів у цій ваговій категорії.

Справжній фурор продемонстрував Костянтин Озірський. Із чотирьох боїв хлопець завершив нокаутом три. Останній поєдинок – знову із херсонським опонентом. Цей бій, до речі, став однією із прикрас турніру: сила, швидкість, техніка та контроль ситуації привернули увагу не лише глядачів, але й головного тренера збірної України Сергія Всеволодова. Досвіду ще можна й треба набиратись, тому Костянтин посів в результаті другу позицію.

За крок від п’єдесталу лишились двоє інших золотоніських спортсменів. У важких боях четверті сходинки посіли Віталій Сушко та Богдан Свинчук. Обидва під час турнірної дистанції мають у здобутку по одному нокауту.

За результатами Кубку України головний тренер збірної України вирішив включити до її лав трьох юних каратистів із Золотоноші: 22-24 березня у Іспанії відбудеться чемпіонат Європи з кіокушин карате. За словами керівника золотоніської команди Олексія Дробязка, це – великий прорив та визнання зусиль колективу і, звісно ж, загальний успіх.