ПриватБанк кредитує нові авто під 0,01% до 7 років та змінив умови кредитування вживаних

Власне авто перестало бути нездійсненною мрією, адже клієнти ПриватБанку стають власниками обраного авто вже через кілька днів після отримання онлайн-рішення завдяки програмі “Авто в розстрочку”.

За 2018 рік більше 100 автівок знайшли нових власників, адже автокредитування від ПриватБанку –  це можливість користуватися автомобілем уже сьогодні, виплачуючи вартість автомобіля щомісячно частинами.

 – Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера або фізичної особи та внести аванс, – розповів  керівник Бізнесу споживчого кредитування Черкаського ГРУ ПриватБанку Володимир Ридван. – Рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк. Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 7 років. Максимальна сума кредиту – 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок – 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки – від 0,01% до 13,2 % річних залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на весь період кредиту.

Основною перевагою співпраці з ПриватБанком є можливість придбати нові автомобілі на акційних умовах. Завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит із мінімальними відсотками. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault, Mazda, Suzuki та інші – відтепер навіть найвибагливіші клієнти ПриватБанку можуть обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних. Число партнерів банку постійно розширюється, завдяки чому щомісяця збільшується модельний ряд автомобілів, що можна придбати за привабливими відсотками.

Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування є оперативність погодження (2 хвилини на прийняття рішення про надання розстрочки), мінімальний пакет документів для оформлення угоди (при авансі 25% і вище – лише підтвердження особи), оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність прихованих комісій тощо.

Для прихильників вживаного авто банк також пропонує умови кредитування.

– Для покупки вживаного автомобіля досить обрати авто та домовитися з продавцем про купівлю його авто через ПриватБанк, –  розповідає керівник напрямку споживчого кредитування Володимир Ридван. – Банк працює з усіма учасниками ринку авто. При цьому, продавець отримує всю вартість свого автомобіля відразу. Реєстрацією автомобіля займається банк з подальшим відшкодуванням витрат з реєстрації з клієнта.

Умови програми поширюються на нові та вживані автомобілі (не старше 15 років), вартість яких необмежена (враховуючи легкові авто, мікроавтобуси до 18 місць, вантажівки вантажопідйомністю до 1,6 тонн). Скористатися програмою “Авто в розстрочку” можуть клієнти віком від 21 до 60 років (фізособи, пенсіонери, ФОП). Обмежень щодо найманих, офіційно і неофіційно працевлаштованих осіб немає.

Рішення щодо розстрочення клієнт отримує за 2 хвилини.

– Кредити видаються тільки в гривні, – продовжує Володимир Ридван. – Для фізичних осіб, на вживані автівки, діє єдина процентна ставка – 23.9%. Мінімальний термін кредиту -1 рік, максимальний – до 5-ти років. Страхування авто при сплаті 25% по вживаному авто – добровільне.

Всі турботи, пов’язані з оформленням документів в органах держреєстрації ПриватБанк бере на себе. Клієнту залишається лише підписати договір і вже незабаром у нього в руках будуть ключі, техпаспорт і номера власного автомобіля.

Золотонісцям, бажаючим придбати нове, або вживане авто на акційних умовах можна отримати більш детальну інформацію  за посиланням  pb.ua/avto, або завітати у  Золотоніське відділення ПриватБанку чи подзвонити за телефоном: +38(068)0009979.