Соціальне таксі у Золотоноші набуває дедалі більшої популярності

У Золотоноші популярними стали послуги з пільгових перевезень, які відповідним категоріям громадян надає міська соціальна служба. Особливо вони пожвавилися в зимовий період. Як розповіла “Урядовому кур’єру” начальник територіального центру соціальної допомоги Людмила Неліна, ці послуги надають двома транспортними одиницями: соціальним таксі і спеціалізованим бусом.

Соціальні поїздки пролягають до закладів реабілітації громадян з особливими потребами після проведеного лікування. Чимало людей поважного віку, яким за рішенням суду призначають виплати як дітям війни через Пенсійний фонд, завдяки соціальному таксі дістаються до банків. Пільгові перевезення допомогли й стабільній роботі реабілітаційного відділення для дітей, транспортуванню яких не завадила зимова негода. Тим більше, що в Золотоношу з Тернополя приїхав спеціаліст із реабілітації, який займається з дітьми з особливими потребами.

Нагадаємо, що Центр соцдопомоги тісно співпрацює з благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло». Ця співпраця почалася з реалізації гранту зі створення студії гончарного мистецтва «Мальва». Наступним кроком стало написання нового грантового проекту анонсованого Фондом в межах Черкаської області.

Читайте також: Як працює золотоніська гончарна майстерня [ВІДЕО]

На першому етапі між Черкаською ОДА та БО «Фонд родини Нечитайло» був підписаний меморандум про співпрацю, основною метою якого стало придбання чотирьох спеціально обладнаних автомобілів для перевезення людей з інвалідністю та мало мобільних груп населення. В ході відбору з 27 районів області такі автомобілі отримали Умань ( територіальний центр), Звенигородка ( інтернат), Золотоноша (Центр соціальної допомоги) та Чорнобай (територіальний центр).

Фонд родини Нечитайло передав соціальним установам мікроавтобуси спеціально переобладнані. Нові машини створюють додаткові можливості для вільного пересування людей з обмеженими можливостями та супроводжуючих осіб – соціального працівника, медиків чи родичів пасажира.

Для користування послугою, одержувачу необхідно звернутися в Золотоніський міський центр соціальної допомоги. Він знаходиться на Благовіщенській 87. Номери телефонів для інформації та оформлення заявок – (04737) 5 38 52, (097) 255 33 08З умовами користування можна ознайомитись на офіційний сторінці проекту – http://zolo.gov.ua/sotsial-ne-taksi/.