Юні знавці робототехніки взяли участь у регіональному фестивалі FIRST LEGO League [ФОТО]

27 січня на базі Черкаської школи №30 відбувся третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками FIRST LEGO League стали понад 500 учнів із 128 команд  Києва, Черкаської та Миколаївської областей. Золотоношу представляли колективи  спеціалізованої школи № 2 та гімназії імені Скляренка. Взяли участь в турнірі не тільки учнівські команди та їх тренери, але й батьки учасників, волонтери та судді з числа освітян нашого міста.

Як повідомляють у відділі освіти, щороку юні фахівці робототехніки отримують завдання сезону, яке вони мають вирішити впродовж декількох місяців та презентувати на фестивалі. Коло проблем широке та обирається реальними вченими та інженерами, охоплюючи, наприклад, глобальний клімат, захист океанів, утилізацію сміття чи сучасні освітні технології. В нинішньому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена вивченню соціальних та фізичних проблем, з якими зіштовхується людина в космосі. Працюючи над розробкою, золотоніські діти мали можливість відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

З успішними результатами повернулися і цьогоріч: старші учасники із гімназійної команди «Wizards» (тренер – Олександр Литвиненко) перемогли у номінації «Основні цінності», їхні більш юні колеги – «Cyber kids» (тренер – Анна Гаврюшенко) – отримали нагороду за ефектну презентацію. Гурт інженерів «LEGO wonders» із СШІТ №2 (тренер – Ксенія Літвінська) здобув відзнаку у номінації «Співпраця і співдружність».

Фінансову підтримку та солодкі подарунки знавцям робототехніки надав благодійний фонд Людмили Русаліної “Разом”.