37 рятувальників декілька годин розшукували рибалку, що заблукав [ВІДЕО]

26 січня на пункт зв’язку Служби порятунку “101” із проханням допомогти зателефонував рибалка. За словами 37-річного чоловіка, повертаючись додому з риболовлі, він у темряві втратив орієнтири та втратив орієнтир на річці Дніпро. Рухався він у напрямку села Кедина Гора та заблукав через туман поміж численних островів та плавнів.

В обласному управлінні ДСНС інформують, що відразу було створено спеціальну пошукову групу. У процесі задіяли 37 рятувальників, троє поліцейських та четверо волонтерів-рибалок, які добре знаються на місцевості.  

Пошукові роботи, що тривали сім годин, ускладнювалися не лише через темряву: істотно заважав густий туман, який обмежував видимість лише десятками метрів та викривляв звуки. Задля пошуку на березі в якості маяка встановили світлові вежі. В той час невеликі групи висувалися у спеціальні квадрати, де по черзі подавали звукові та світлові сигнали, дозволивши визначити місцезнаходження чоловіка. Врешті чоловіка, з яким постійно підтримувався мобільний зв‘язок, підібрав патруль аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС, що прочісував місцевість на рятувальному катері «Пегас».

Знайдений рибалка, попри переляк, почувався добре. Повечеряв та відігрівся у пожежній частині, опісля його доставили додому. Чоловік пообіцяв більше не нехтувати елементарними правилами безпеки.