21 січня стартує чемпіонат міста з волейболу
Наступного понеділка у спортивних залах ЗОШ №3 та гімназії розпочнеться шостий чемпіонат Золотоноші з волейболу на призи газети “Златокрай”. Турнір триватиме протягом місяця і збере на своїй базі, як зазвичай, відомі колективи із нашого міста та довколишніх сіл.
Участь у традиційному чемпіонаті візьмуть десять колективів. До минулорічних учасників додалась збірна села Деньги, а також команда золотоніських підприємців. Боротьба ж за медалі має точитися між місцевими грандами: “Статус” і “Маяк” (Піщане). До їхньої когорти має додатись і міцний клуб “Прайм” із Нової Дмитрівки, котрий торік сенсаційно добув срібло першості.
В цілому ж, на першості гратимуть “Алюр” (студенти коледжу ветеринарної медицини), “Вознесенське”, “Підприємці”, “Maximum” (колектив однойменного спортивного табору), “Маяк” (Піщане), “Прайм” (Нова Дмитрівка), “Статус” (ЛГЗ “Златогор”), “Благодатне”, “В/ч А1402” (156 зенітний ракетний полк), СК “Деньги”.
Змагання стартують з 21 січня та матимуть три базових дні на тиждень – понеділок, середа та п’ятниця (3 гри в день). Резервний день: субота. Початок ігор – 18:30, 19:30, 20:30. Склад команди – 12 гравців та 1 офіційна особа.
Змагання проводяться з обов’язкових 3-х партій. Всі партії до 25 очок, з перевагою у 2 очки після набраного 25 очка у партії, тобто 24-26, 25-27, 26-28, 27-29, 28-30 і так далі.
№
п/п |
№
гри |
Команди | ||
21.01.2019 р. (понеділок) | Місце та час проведення | |||
1 | 1 | «В/ч А1402» – «Maximum» | Гімназія | 18.30 |
2 | 2 | СК «Деньги» – «Підприємці» | Гімназія | 19.30 |
3 | 3 | «Маяк» – «Вознесенське» | Гімназія | 20.30 |
23.01.2019 р. (середа) | ||||
4 | 1 | «Підприємці» – «Прайм» | ЗОШ №3 | 18.30 |
5 | 2 | «Статус» – «В/ч А1402» | ЗОШ №3 | 19.30 |
6 | 3 | «Благодатне» – «Вознесенське» | ЗОШ №3 | 20.30 |
25.01.2019 р. (п’ятниця) | ||||
7 | 1 | «Maximum» – «Статус» | ЗОШ №3 | 18.30 |
8 | 2 | «Підприємці» – «Маяк» | ЗОШ №3 | 19.30 |
9 | 3 | СК «Деньги» – «Прайм» | ЗОШ №3 | 20.30 |
28.01.2019 р. (понеділок) | ||||
10 | 1 | «Алюр» – «В/ч А1402» | Гімназія | 18.30 |
11 | 2 | «Благодатне» – СК «Деньги» | Гімназія | 19.30 |
12 | 3 | «Maximum» – «Вознесенське» | Гімназія | 20.30 |
30.01.2019 р. (середа) | ||||
13 | 1 | «Прайм» – «В/ч А1402» | ЗОШ №3 | 18.30 |
14 | 2 | «Статус» – «Алюр» | ЗОШ №3 | 19.30 |
15 | 3 | «Підприємці» – «Благодатне» | ЗОШ №3 | 20.30 |
01.02.2019 р. (п’ятниця) | ||||
16 | 1 | «Maximum» – «Підприємці» | ЗОШ №3 | 18.30 |
17 | 2 | СК «Деньги» – «Статус» | ЗОШ №3 | 19.30 |
18 | 3 | «Маяк» – «В/ч А1402» | ЗОШ №3 | 20.30 |
04.02.2019 р. (понеділок) | ||||
19 | 1 | «Алюр» – «Вознесенське» | Гімназія | 18.30 |
20 | 2 | «Прайм» – «Maximum» | Гімназія | 19.30 |
21 | 3 | «Благодатне» – «В/ч А1402» | Гімназія | 20.30 |
06.02.2019 р. (середа) | Місце та час проведення | |||
22 | 1 | «Маяк» – «Алюр» | ЗОШ №3 | 18.30 |
23 | 2 | «Вознесенське»- «Статус» | ЗОШ №3 | 19.30 |
24 | 3 | «Maximum» – СК «Деньги» | ЗОШ №3 | 20.30 |
08.02.2019 р. (п’ятниця) | ||||
25 | 1 | «В/ч А1402» – «Вознесенське» | ЗОШ №3 | 18.30 |
26 | 2 | «Підприємці» – «Статус» | ЗОШ №3 | 19.30 |
27 | 3 | «Маяк» – «Благодатне» | ЗОШ №3 | 20.30 |
11.02.2019 р. (понеділок) | ||||
28 | 1 | «Алюр» – «Maximum» | Гімназія | 18.30 |
29 | 2 | «Вознесенське» – «Підприємці» | Гімназія | 19.30 |
30 | 3 | «Прайм» – «Маяк» | Гімназія | 20.30 |
13.02.2019 р. (середа) | ||||
31 | 1 | СК «Деньги» – «Алюр» | ЗОШ №3 | 18.30 |
32 | 2 | «Маяк» – «Maximum» | ЗОШ №3 | 19.30 |
33 | 3 | «Статус» – «Благодатне» | ЗОШ №3 | 20.30 |
15.02.2019 р. (п’ятниця) | ||||
34 | 1 | «В/ч А1402» – СК «Деньги» | Гімназія | 18.30 |
35 | 2 | «Вознесенське» – «Прайм» | Гімназія | 19.30 |
36 | 3 | «Благодатне» – «Maximum» | Гімназія | 20.30 |
18.02.2019 р. (понеділок) | ||||
37 | 1 | «Підприємці» – «Алюр» | ЗОШ №3 | 18.30 |
38 | 2 | «Алюр» – «Благодатне» | ЗОШ №3 | 19.30 |
39 | 3 | «Статус» – «Прайм» | ЗОШ №3 | 20.30 |
20.02.2019 р. (середа) | ||||
40 | 1 | «Прайм» – «Алюр» | Гімназія | 18.30 |
41 | 2 | «В/ч А1402» – «Підприємці» | Гімназія | 19.30 |
42 | 3 | СК «Деньги» – «Маяк» | Гімназія | 20.30 |
22.02.2019 р. (п’ятниця) | ||||
43 | 1 | «Вознесенське» – СК «Деньги» | ЗОШ №3 | 18.30 |
44 | 2 | «Прайм» – «Благодатне» | ЗОШ №3 | 19.30 |
45 | 3 | «Статус» – «Маяк» | ЗОШ №3 | 20.30 |