У золотоніській військовій частині оновлено контрольно-пропускний пункт [ФОТО]

Напередодні Нового року відкрито оновлений контрольно-пропускний пункт військової частини А1402, яка розташована у центрі Золотоноші. Як повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”, ремонт здійснювався за кошти місцевого бюджету та меценатів –Людмили Русаліної та Віктора Полозова. На офіційну ж частину від органів місцевого самоврядування завітали міський голова Віталій Войцехівський, а також екс-колеги військовиків – перший заступник мера Олег Масло і директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов.

Фасад КПП набув зовсім нового вигляду – викладений плиткою ганок, пофарбовані у приємний колір стіни, нові металопластикові вікна і встелена металочерепицею покрівля. У середині приміщення відремонтували шість кімнат. Зокрема, оновлено кімнату відпочинку добового наряду, кімнату для відвідувачів та пост чергового. А найважливіше – облаштували вбиральню, якої раніше тут не було.

– КПП – це обличчя будь-якої частини. Перше враження – створює загальну картинку і закарбовується назавжди. Тому оновлення контрольно-пропускного пункту для нас було дуже важливе, – стверджує т.в.о. заступника командира полку з морально-психологічного забезпечення військової частини А1402 майор Валерій Сич.

На цьому подарунки для військової частини не закінчилися. На офіційному відкритті Віталій Войцехівський пообіцяв встановити спеціальний, виготовлений за індивідуальними розмірами стіл для чергового КПП.