На центральній площі Золотоноші підняли прапор військово-морського флоту [ФОТО]

31 грудня на головній золотоніській площі замайорів прапор військово-морських сил України. Як стверджує на офіційному сайті виконкому міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, символічно було вирішено підняти цей прапор саме перед новорічною ніччю. Адже відпочиваючи та відзначаючи Новий рік, ніхто не має забувати, якою ціною над нашим містом залишається мирне небо.

Таким чином золотонісці висловили підтримку 24-м українським морякам (серед яких і двоє черкащан), які ще 25 листопада потрапили до полону біля Керченської протоки,після обстрілу військами Росії українських катерів у Чорному морі.

В цілому ж, під час нічного святкування масовість людей на виявилась чималою. Обійми, сміх і танці заполонили кожний куточок центральної площі міста.

Як зазвичай, свої вітання презентували місцеві працівники відділу культури: тематичні новорічні пісні, нові молодіжні колективи, завзяті Дід Мороз та Снігуронька, подарунки для учасників ігрової програми не залишили байдужими нікого.

Традиційно, разом із золотонісцями, свято на площі відзначив і міський голова разом з командою. Посадовець зазначає, що не уявляє святкування Нового року без дружньої золотоніської родини.

Опісля святкування комунальники о 6-ій ранку вийшли на прибирання місця масового святкування. Працівниці дільниці саночищення зазначили, що цього року сміття значно менше, аніж зазвичай.

Фото: громадсько-політична газета “Златокрай”