Віталій Веремієнко став переможцем всеукраїнської олімпіади з економіки [ФОТО]

21-23 грудня в Одесі відбувся фінальний етап Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки. Завершальний раунд проводили на базі Одеської академії неперервної освіти, а до участі були запрошені учні, які за результатами заочного етапу набрали встановлену з кожного предмета необхідну кількість балів.

Черкащину на олімпіаді представляв учень 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи №1 Віталій Веремієнко (керівник – Наталія Кодак). За результатами заочного туру він набрав  67 балів і був першим у рейтингу з економіки. На фінальних змаганнях набрав 72 бали із 90 можливих, виборовши перше місце. Нагороджений дипломом та цінним подарунком.

У відділі освіти за результатами олімпіади дякують усім, хто долучився до проведення заходу і доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого перебування в Одесі. Окремо відзначають Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педпрацівників, міську раду, а також Благодійний фонд «Разом» мецената Людмили Русаліної. Останній взяв на себе фінансову сторону поїздки талановитого учня до Одеси.