Новий рік та Різдво: що відвідати містянам під час святкувань?

Золотоніський міський відділ культури оприлюднив програму заходів, котрі супроводжуватимуть новорічно-різдвяні святкування. Розпочнеться зимовий сезон вже завтра із відкриття головної ялинки міста на площі. Захід традиційно буде приурочений до Дня Святого Миколая, а ключова аудиторія – діти. На них чекатиме театралізоване дійство, а також виступи юних талановитих золотонісців. Протягом двох тижнів комунальники, енергетики та фахівці культури працювали над центральною частиною міста: підготували сюрпризи в ілюмінації, а також інсталювали святкові фотозони. 

27 грудня на святковий концерт містян запрошує Золотоніська дитяча музична школа. Захід відбудеться у міському будинку культури. Початок о 16.00, вхід вільний.

Новорічна ніч на центральній площі розпочнеться о 01:30 першого січня. Присутнім анонсують розважальну концертну програму, конкурси з подарунками та інтерактив від Діда Мороза та Снігуроньки.

11 січня об 11:00 відбудуться традиційні для Золотоноші автентичні “Різдвяні зустрічі” за участю дитячих та аматорських колективів міста.