Золотоніська делегація відвідала Німеччину [ФОТО]

Золотонісці повернулися із німецького міста Плауен. Зустріч була запланована у рамках обміну досвідом між містами-партнерами. Українську команду очолив міський голова Віталій Войцехівський, а участь у відвідинах взяли представники управління економіки та медичної сфери.

Офіційний сайт міськвиконкому інформує, що у ході зустрічі відбулися перемовини з очільником Плауена Ральфом Обредорфером, начальником тамтешнього відділу міжнародних зв’язків, преси та туризму Сільвією Век, спеціалістом цього ж відділу Аньою Лінке та депутатом ради австрійського міста Штайр (місто-партнер Плауена) Маріо Ріттером

Також золотонісці відвідали клініку “Хеліос Фогтланд”, познайомившись із директором закладу та лікарями, котрі провели екскурсію лікарнею та операційним відділенням. Оглянули очисні споруди міста, зупинившись окремо на системі очищення стоків.

Із місцевими промисловцями обговорили перспективи співпраці в сфері рекультивації полігону твердих побутових відходів. Відвідали місцевий законсервований полігон ТПВ, що у місті Хемніц, лінію переробки сміття та газотурбінну установкою полігону, яка виробляє електричну енергію.