Учень першої школи буде отримувати президентську стипендію [ФОТО, ВІДЕО]

29 листопада у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського дипломи лауреатів стипендії Президента України вручили переможцям Всеукраїнських етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких Малої академії наук України та учнівських олімпіад з базових предметів. Серед числа стипендіатів – учень Золотоніської спеціалізованої школи №1 Віталій Веремієнко.

Талановитий хлопець цього року став переможцем Всеукраїнської олімпіади з економіки. Провели її навесні в Ужгороді. За результатами нелегких змагань Віталій досяг найвищого успіху з відривом 14 балів від наступного учасника. Окрім цього, він представляв Золотоношу на міжнародних змаганнях із Пранглініме – естонської гри усного рахунку. Участь взяли більше 150 учасників із Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Словенії та України.

Читайте також: Учень першої школи взяв участь у міжнародних математичних змаганнях [ВІДЕО]

Також у травні Веремієнко був нагороджений обласною почесною відзнакою «Відмінник захисту Вітчизни». Її на базі на базі Головного центру Державної прикордонної служби України вручив голова ОДА Юрій Ткаченко. Останній успіх на сьогодні – перемога у регіональному турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність». У турнірі взяло участь 12 команд, а за підсумками змагань перемогу здобув колектив «ZOLO» спеціалізованої школи №1 під керівництвом учителя Наталії Кодак. Відзнакою журі, оргкомітету та директора Черкаського банківського інституту був нагороджений капітан і команди – Віталій Веремієнко.

Читайте також: Команда першої школи перемогла на регіональному турнірі з фінансової грамотності [ФОТО]

Як повідомляє офіційний сайт КПІ, на столичному заході дипломи і нагороди юним лауреатам вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Крім того, їх вітали Президент Малої академії наук, академік Національної академії наук України Станіслав Довгий.

– Розуміючи, що ви маєте великий шанс стати ядром будівництва країни, я хочу підказати вам формулу успіху: правильно і вдало поставлена для себе мета, помножена на працю й наполегливість, дає успіх. І не буває інакше, – сказала, виступаючи перед юними лауреатами, Лілія Гриневич. – Тому, не сумніваючись у ваших талантах, я хочу побажати вам одне: щоб ви ніколи не втрачали натхнення, наполегливості й терплячості, потрібних для великої праці. І це приведе до успіху. А ваш успіх – це успіх України. Це наш успіх!».

Стипендії Президента України за свої інтелектуальні досягнення отримали 270 школярів і студентів-першокурсників.

Нагородження Віталія Веремієнка дивіться із 26-ї хвилини