У Золотоноші працює програма молодіжного житлового кредитування

У місті запроваджено Програму молодіжного житлового  кредитування на 2018-2022 роки. З метою покращення житлових умов реконструйована п’ятиповерхова будівля на вулиці Івана Франка, куди вже заселяються молоді сім’ї. Про це повідомляють на офіційному сайті виконавчого комітету.

Право на отримання кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла мають сім’ї та одинокі громадяни, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов. Зокрема, мова йде про родини, в якій чоловік та дружина віком до 40 років включно, неповні сім’я , в якій мати (батько) віком до 40 років включно, має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі громадяни віком до 40 років включно. Термін надання кредиту в такому випадку – до 20 років.

Родинам, в якій чоловік та дружина мають вік до 35 років включно, неповні сім’ї , в якій мати (батько) віком має до 35 років включно, має неповнолітніх дітей (дитину),  одинокі громадяни віком до 35 років включно можуть отримати кредиту до 30 років.

Надання кредиту здійснюється за умови:

–  перебування кандидата на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, або наявності у кандидата, що потребує поліпшення житлових умов, відповідних документів на право будівництва (реконструкції) індивідуального житла;

–  підтвердження кандидатом своєї платоспроможності;

–  внесення кандидатом на свій особистий рахунок, що відкривається регіональним управлінням Фонду в банку-агенті, не менше 10 % (термін кредитування до 20 років), або не менше 6% (термін кредитування до 30 років) вартості будівництва (реконструкції) і придбання житла та експертної оцінки вартості придбання об’єкта кредитування. Зазначену суму кандидат вносить двома частинами, які передбачені умовами кредитної угоди.

Позичальник, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом. Позичальникові, який має двох дітей, крім того за рахунок бюджетних джерел погашається 25 відсотків зобов’язань за кредитом. Позичальникові, який має трьох і більше дітей – 50 відсотків суми зобов’язань за кредитом.

За бажанням позичальника, може передбачатися дострокове погашення кредиту.