Дві золотоніських школи розпочали проект “Міняю вчительку” [ФОТО, ВІДЕО]

Дві золотоніські школи минулої п’ятницю обмінювалися вчителями. Педагогічний експеримент ініціювала вчителька початкових класів гімназії імені Скляренка Оксана Стець. Проект здійснюється в рамках співпраці гімназії та Спеціалізованої школи інформаційних технологій №2. Аби зацікавити школярів, за основу вони взяли одне з українських телевізійних шоу. Так виник проект «Міняю вчительку». Детально про нього розповідається у сюжеті UA:Черкаси.

– Враження таке, що це мої діти. Відмінність у тому, що у мене більше хлопців, а тут більше дівчат. Можливо справа в тому, що я мама двох дівчаток, тому легше було зійтися з цими дітьми, – ділиться першими враженнями Оксана Стець.

Вона зізнається, що хоч перша і запропонувала цей проект, хвилювалася, як її сприймуть учні. З новою вчителькою діти провели п’ять уроків. На думку директора СШІТ №2 Олени Вертипорох, проект “Міняю вчительку” дозволить не лише обом школам обмінятись досвідом, а й побачити свої помилки та переваги.

– Як довго триватиме проект, ми й самі ще не знаємо. Але б хотілося продовження. Сядемо, обговоримо спільно з колективом гімназії. Подивимося, що з цього вийде, – коментує подію керівник СШІТ.

Тим часом учні гімназії прийняли чужу вчительку із теплотою своїх сердець.

– Вони були активними, слухняними, творчими, відгукувались на всі запропоновані завдання, не відмовляючись, – розповідає учитель початкових класів другої школи Яна Талан.

Зі слів директора гімназії Любові Денисюк, проект “Міняю вчительку” дозволить обом школам відійти від застарілої системи так званих “відкритих уроків”, впроваджуючи новації в освіті.

– Мені подобається в Новій українській школі, що вона дає свободу вчителю, свободу директору. Разом зі свободою і велику відповідальність. За експерименти також. Вона дає право обирати. Якщо експеримент до вподоби буде іншим вчителям, то, я впевнена, вони його підхоплять, – резюмує Денисюк.

Якщо педагогічний експеримент вдасться, через два тижні навчальні заклади планують обмінятися школярами.