Міський голова Золотоноші звітувався за рік роботи [ФОТО]

Восьмий рік поспіль Віталій Войцехівський звітує перед громадою міста. Як повідомляє офіційний сайт виконкому, такі щорічні звіти на Черкащині практикують лише у Золотоноші. Розпочав міський голова цьогорічний звіт із аналізу своїх минулорічних планів.

Торік планувалося завершити 12 проектів. Вісім із них реалізовано. Зокрема, мова йде завершення першої черги реконструкції самоплинного та напірного колекторів, реконструкція площі Героїв Майдану (тут лишилося підготувати чаші фонтану та подіуму). Завершується облаштування квартир на першому поверсі на Благовіщенській 9, здійснено капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини №2.

На так званому Струнківському полі виготовлено проект надання земель під забудову для воїнів АТО. Крім цього, розроблено проектно-кошторисну документацію та оголошено конкурс на визначення керуючої компанії індустріального парку “Золотоноша”.

Читайте також: Оголошено конкурс на визначення керуючої компанії індустріального парку «Золотоноша»

Сфери освіти торкнулися три капітальні зміни: у першій та третій школі замінено вікна, у ЗОШ №3 розпочато ремонт даху, а у дитсадочку “Ромашка” завершено ремонт системи опалення.

Не вдалося цього року реалізувати (або ж роботи виконані частково) плани по чотирьом об’єктам. Мова йде про реконструкцію полігону ТПВ, завершення будівництва басейна на території гімназії, реконструкцію стадіону дитячої юнацької спортивної школи, а також встановлення сонячних батарей на Обухова 30 (тут тривають перемовини з потенційними інвесторами).

Також Войцехівський докладно зупинився на ряді питань, які найбільше цікавили містян упродовж року: ремонт доріг, комунальна техніка, реконструкція колектора, реформа освіти та медицини, ремонт музичної школи, боротьба із Національними лотереями, пільговий проїзд у громадському транспорті, робота соціального таксі, житло для учасників АТО, міжнародна співпраця тощо. Окремий момент – ймовірне закриття бібліотеки районною владою.

Читайте також: “Якщо заклад передадуть місту, будемо фінансувати. Кошти знайдемо”, – Войцехівський про закриття районної бібліотеки

Опісля звіту працівники міського відділу культури підготували концертну програму, а наприкінці посадовець привітав аматорів сцени із професійним святом. Працівники культури отримали грамоти та кошти на оновлення сценічного вбрання від міського голови, а також сертифікати на придбання прикрас у магазинах ”Золотий вік” від мецената Людмили Русаліної та Благодійного фонду “Разом”.