Ну вулиці Шевченка розпочали рейди контролю за вагою вантажівок [ФОТО]

Учора зранку біля ДП «Златодар» активісти громадської організації «АвтоЄвроСила», представники місцевої поліції, управління ЖКГ та працівники «Укртрансбезпеки» переважували вантажні автомобілі з зерном, які вже більше тижня утворюють транспортний коридор по вулиці Шевченка, поблизу цього підприємства. Як передає громадсько-політична газета “Златокрай”, водії транспортних засобів везуть зерно з полів на елеватори.

Ситуацію прокоментував начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко:

– На ремонт дорожнього покриття на вулиці Богодухівська нещодавно було витрачено більше ста тисяч гривень. Зараз вже вулиці немає. Менше, ніж за місяць, фури її просто розчавили. Активісти разом з поліцією, «Укртрансбезпекою» й УЖКГ влаштували сьогодні акцію. Зараз всі машини, які тут знаходяться, а їх більше трьох десятків, будуть зважуватися.

Допустима вага для великогабаритних транспортних засобів, які рухаються дорогами загального користування, – 40 тонн загальної маси; для контейнеровозів – 44; для великогабаритного транспорту, який проїжджає через місто, – не більше 24 тонни. У разі перевищення цього показника на порушників чекає штраф.

За словами старшого державного інспектора відділу державного контролю управління «Укртрансбезпеки» в Черкаській області Едуарда Лістрового, сьогодні у Золотоноші здійснюється державний контроль з виявлення великовагових транспортних засобів, які пошкоджують дороги. За допомогою мобільних вагових комплексів інспектори проводять габаритно-ваговий контроль вантажівок.

Першими на ваги заїхали три фури , які прямували з Мелесівки. Один водій не перевищив допустимої норми, двом іншим доведеться сплатити штраф. Акція триватиме, допоки працівники «Укртрансбезпеки» не переважать усі транспортні засоби.

До слова, не всі водії радо зустрічають інспекторів. В одних різко ламається авто, й відповідно він не може стати на ваги, інші – швидко їдуть на стоянку найближчої автозаправки.

Робота водія вантажівки – нелегка. Проте існують рамки, яких потрібно дотримуватися задля цивілізованого життя і комфортного співіснування у місті.