“Спартак-Колос” став срібним призером ветеранського Кубку області [ФОТО]

28 жовтня відбулися фінальні поєдинки цьогорічного чемпіонату Черкаської області з футболу серед ветеранських команд 40+. Матч за звання чемпіона між командами “Ветеран-Уманщини” (Умань) та “Спартак-Колос” (Золотоніщина) відбувся у місті Корсунь-Шевченківський на районному стадіоні “Колос”.

Основний час напруженого і безкомпромісного протистояння закінчився результативною нічиєю. На 12 хвилині гри відкрив рахунок золотоніський гравець Віталій Нестеровський, а у другому таймі уманчанин Сергій Янчук поновив статус-кво. Чемпіонську долю було виявлено у серії післяматчевих пенальті, де гравці “Ветеран-Уманщини” виявився точнішим за нашу команду – 4:2.

До фіналу “Спартак-Колос” дістався, перегравши у півфіналі “Ветеран-Смілу” – 3:1, 0:1. Уманчани ж стали авторами головної сенсації турніру, вперше за 10 років не пропустивши до фіналу черкаський “Хімік”.

За золотоніську команду на турнірі виступали Ігор Гвоздь, Ігора Грінько, Анатолій Гриб, Василь Грицай, Сергій Грищенко, Руслан Ізвозчик, Олег Калинчук, Микола Кива, Олександр Куделя, Іван Міцюра, Віталій Нестеровський, Сергій Педченко, Олег Проскурня, Олександр Шевченко, Леонід Сандига, Олексій Салогуб, Олександр Теритичний, Андрій Топчій, Олег Підгорний, Микола Скрипка і Тарас Зубко.

Команда висловлює вдячність за підтримку Золотоніській міській раді та Райдержадміністрації, а також приватним підприємцям Володимиру Калині, Олексію Строканю, Миколі Овчаренку та Віталію Кірокісяну.

Фото: Микола Строкань