Студенти коледжу ветмедицини розпочали навчання у проекті “Активні громадяни”

У Золотоноші стартував проект “Активні громадяни”. Це – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. В Україні він розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів. Перші тренінги для молоді Золотоніського коледжу ветеринарної медицини провели представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Офіційний сайт міста інформує, що гості активізували молодь цікавими вправами, інтерактивними завданнями та рухливими енерджайзерами. Учасники мали змогу краще зрозуміти себе та один одного, познайомитись та отримати навички активіста і командної роботи. Наприкінці заходу студенти розглянули успішні приклади соціальних проектів, які були реалізовані за фінансової підтримки Британської Ради у Черкасах та інших регіонах України. Приємним бонусом став смачний обід для збагачення сил та креативності.

Ініціатором проведення тренінгу у Золотоноші виступила активістка та головний спеціаліст Служби у справах дітей, молоді та спорту Золотоніської міської ради Оксана Червякова

Кожен учасник отримає сертифікат та можливість написати свій-міні проект та отримати на нього фінансування до 15 тис. грн. від Британської Ради.