Клуб кіокушин карате привіз серію нагород із обласного чемпіонату

21 жовтня у Черкасах відбувся традиційний Кубок області з кіокушин карате. Взяли участь у форумі понад 90 спортсменів із Черкащини, а також команда з Маріуполя. Своїх учасників делегувала і Золотоноша. У складних поєдинках наші юні каратисти посіли чотири перших місця та три – третіх. Усі золотоніські переможці закінчили свої бої достроково – нокаутами.

Перемоги на турнірі здобули Георгій Дробязко, Костянтин Озірський, Віталій Сушко та Артур Папоян. Останньому ще й вручили нагороду за найкращу техніку. Тут варто відзначити, що суперники Артура були важчими за нього на 10-12 кілограм.

Бронзу здобули Платон Дробязко, Богдан Свинчук та Владислав Новик. Особливо варто відзначити, що ці спортсмени вперше взяли участь у подібних змаганнях і доволі достойно їх провели. Окрім них, гарно себе проявили Арсеній Макаренко і Влад Бакун, посівши четверті місця.

В цілому ж, золотоніська молодь продемонструвала бажання боротися, а також гарне володіння технікою бою. Наразі хлопці готуються до великого турніру у столиці.