У вересні місто поповнилось 28 новонародженими

Золотоніським державним відділом реєстрації актів цивільного стану протягом минулого місяця зареєстровано 28 народжень: 11 хлопчиків – двоє Артемів та Іванів, а також Артур, Єгор, Дмитро, Давід, Матвій, Андрій і Дмитрій; 17 дівчаток – двоє Іванок, Марійок та Соломій, а також Вікторія, Ярослава, Любов, Сніжана, Дарина, Даріна, Варвара, Божена, Анастасія, Зоряна і Маргарита. Як розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”, п’ятнадцять малюків є першими у своїх родинах, шестеро – другими, п’ятеро – третіми, Божена – четвертою, а Давід – п’ятою.

Протягом першого осіннього місяця під вінець стало 12 пар. У дев’яти з них обоє молодят стали на весільний рушник вперше, у трьох – обоє наречених взяли шлюб вдруге. Також у вересні зареєстровано 10 розлучень за згодою сторін, ще 7 – за рішенням суду. Найтривалішим був шлюб, взятий 37 років тому, найкоротший протримався 4 роки.

19 золотонісців залишили цей світ протягом минулого місяця: 11 чоловіків та 8 жінок. Вік наймолодших з померлих – 36 років серед чоловіків та 67 серед жінок, найстарших – 92 і 87 відповідно.