В’ячеслав Кириленко перевірив старт освітньої реформи на базі Золотоніської гімназії [ФОТО]

28 вересня Черкащину з робочим візитом відвідав віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Він побував у кількох навчальних закладах регіону, перевіривши старт реформи середньої освіти в області. Головне питання – запровадження концепції «Нова українська школа». Відвідав і Золотоніську гімназію імені Скляренка, де нині створено необхідні умови для навчання. Про це розповідають на офіційному сайті міста

В рамках візиту Кириленко разом із головою облради Віталієм Ковалем оглянув навчально-матеріальну базу школи, сучасні кабінети математики, біології, хімії, фізики, класи LEGO. Окрім цього, передав музичний інструмент директору Золотоніської дитячої музичної школи.

Після зустрічі керівники шкіл міста взяли участь у нараді щодо реформування загальної середньої освіти Черкащини. Йшлося про пріоритети Уряду щодо подальшого розвитку освітньої галузі. У нараді взяли участь представники Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Як нині повідомляють у самій гімназії, візит вважають плідним, змістовним та інформативним для обох сторін. Наголошують на тому, що можуть пишатися роботою педагогів, адже реформа освіти успішно стартувала на Черкащині і навчальний заклад не пасе задніх. Зокрема, бере участь у шести експериментах обласного та всеукраїнського рівнів, динамічно розвиваючись, щодня змінюючись у нову українську школу.

– Рухаємось до європейського рівня, але зберігаємо кращі вітчизняні традиції. Зроблено дуже багато, проте попереду – нові виклики, до яких ми вочевидь готові, адже маємо підтримку міської влади та крокуємо реформою пліч-о-пліч з  відділом освіти, депутатським корпусом та батьками, – коментує старт реформ директор гімназії Любов Денисюк.