На дорогах міста масово оновили дорожню розмітку [ФОТО]

Цього тижня вулиці Золотоноші отримали 12 кілометрів нової дорожньої розмітки. Комунальники в нічний час облаштовували проїзні частини на перший погляд неважливим елементом, проте таким, що має дисциплінувати і водіїв, і пішоходів. Під час робіт, окрім появи якісної середньої лінії на вулицях Шевченка, Благовіщенській,  Черкаській та Новоселівській (дві останні вперше отримали розмітку), фахівці облаштували стоп-лінії на перехрестях зі світлофором, а також пішохідні переходи. 

Зокрема, згідно з побажаннями золотонісців, одразу на двох перехрестях на Черкаській облаштовано переходи відповідно до вимог безпеки дорожнього руху. В першу чергу це зробить безпечнішим пересування наймолодших жителів міста – школярів 1-ї школи та гімназії. У зв’язку з цим управління житлово-комунального господарство нагадує водіям про необхідність дотримання Правил дорожнього руху на цих перехрестях та вулицях міста в цілому.

Долучились до ініціативи і жителі Золотоноші: продовжується активна співпраця з громадською організацією “АвтоЄвроСила Золотоноша”. Активісти цього об’єднання, окрім контролю за виконанням робіт та організації руху, взялися допомогти місцевим комунальникам в наведенні благоустрою, намагаючись зробити пішохідні переходи дещо безпечнішими.

Представник АЄС Віктор Пономаренкоза власний кошт взявся облаштувати яскраві пішохідні переходи біля професійного ліцею, гімназії імені Скляренка та Спеціалізованої школи інформативних технологій №2. Під час робіт використовується достатньо якісна дорожня фарба та спеціальне напилення, яке буде відбивати світло фар автомобілів та ліхтарів вуличного освітлення. Таким чином, нові переходи збільшать безпеку для пішоходів, які будуть користуватися ними в темну пору доби. Особливо в осінні та зимові періоди.

З наступного року кількість вулиць, на яких з’явиться розмітка, ще збільшиться. З огляду на заплановані на цей рік середньо- поточні ремонти вулиці Незалежності та Обухова