Золотоніські рутявальники відвідали колег у Німеччині

В останній тиждень серпня представники Золотоніського райвідділу ДСНС здійснили візит до Німеччини. Як повідомляють у прес-центрі міської ради, в Саксонії вони відвідали ряд підприємств, де мали змогу ознайомитися із сучасним технічним оснащенням.

Побували у пожежних частинах, де було проведено показові тренування з екстреного керування спеціальною технікою в умовах слизької поверхні дороги. Організовано показові навчання моделювання дорожньо-транспортної пригоди та екзаменування керівників оперативних груп на прийняття рішень у критичних ситуаціях. Відбулося ознайомлення з кризовим центром приймання викликів, розподілу екіпажів по району та відеоспостереження за лісами, обговорення особливостей роботи частини.

Для золотонісців господарі організували лекції щодо транспортування залізницею небезпечних  вантажів (кислоти, луги, гази, радіоактивні та хімічні речовини), їхнього маркування на вагонах та цистернах, особливостей контейнерів та цистерн такого типу, можливостей реагування в умовах аварій на залізниці.

У ході зустрічі до Золотоноші та Черкащини запросили працівників Служби надзвичайних ситуацій району Фогтланд, професійної пожежної частини міста Плауен та особового складу навчального закладу з підготовки кадрів професійних і добровільних пожежних частин землі Саксонія в місті Нардт. Гості матимуть ознайомитися з особливостями системи роботи нашої служби надзвичайних ситуацій, а також взяти участь в навчаннях з гасіння лісових пожеж. Попередньо планується провести їх на території Золотоніського району в квітні-травні 2019 року.

Одна з тем – можливість матеріально-технічної підтримки пожежно-рятувальної частини Золотоноші. Під час зустрічі з міським головою Плауена Ральфом Обердорфером обговорено його поїздку з керівником підприємства М&S Umweltprojekt GmbH (ТОВ «М&S Світовий проект») доктором Берндом Мертнером до Золотоноші. Орієнтовна дата 10-14 вересня. В ході бесіди Обердорфер підтвердив готовність прибути до нашого міста з метою огляду звалища твердих побутових відходів. Повідомив, що до делегації охоче приєднається керівник підприємства з виробництва інструментів Свен Кнорр.