Відбувся турнір з пляжного волейболу пам’яті Василя Гринця, Олега Каптановського і Анатолія Адаменка [ФОТО]

У неділю на стадіоні ДЮСШ точився бій між волейболістами на Турнірі пам’яті золотоніських меценатів і великих прихильників волейболу – Василя ГринцяОлега Каптановського і Анатолія Адаменка. За їхньої ініціативи та безпосередньої участі, як фізичної так і матеріальної, у 2011 році на центральному стадіоні міста був збудований майданчик для пляжного волейболу. До їхньої справи долучився й підприємець Ігор Кобець, розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”.

Цього року у змаганнях брали участь шість команд – «Статус», «Слава Україні», «Три товстуни», «Ібіца», «Єдність» та «Кедина Гора», які за допомогою жеребкування були розділені порівну на дві групи. По два переможці з кожної групи боролися за призові місця. У результаті перше місце виборола збірна «Слава Україні». На другій сходинці – команда «Ібіца». В призову трійку застрибнула команда «Кедина Гора».

Призери отримали грамоти й сувеніри  із символікою міста. Варто зазначити, що цього року до волейболістів приєдналися й спортсмени із Білозірівської ОТГ. Хлопці вправно боролися за м’яч й обіцяли надалі частіше навідувати спортивну Золотоношу.