За несплату аліментів чоловіку загрожують громадські роботи, або арешт

Слідчим відділом Золотоніського відділу поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

Як повідомляють у місцевій прокуратурі, в ході досудового розслідування встановлено, що 33-річний чоловік має одну неповнолітню доньку. Згідно виконавчого листа міськрайоного суду він зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання доньки, в розмірі 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття. Однак чоловік, діючи умисно, злісно ухиляється від сплати  аліментів: не надав жодної матеріальної допомоги на утримання доньки, на облік до міськрайонного центру зайнятості не став. В результаті цього заборгованість по аліментам на утримання неповнолітньої дитини становить – 31 925, 28 грн.

Обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від 80 до 120 годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.