Табір “MAXIMUM” та гончарна майстерня прийняли 40 дітей з обмеженими можливостями [ФОТО]

Впродовж минулого тижня золотоніський Табір “Maximum”, запорізький Центр Реабілітації та Соціалізації “Прометей”, фахівці міського Центру соцдопомоги (визнаного нещодавно найкращим в області), а також представники спеціалізованих закладів дошкільної і шкільної освіти провели серію навчальних зустрічей. Також всі практично долучилися до проведення табірної програми для особливих дітей.

Наразі організатори розповідають про те, що спільними зусиллями вдалося знайти однодумців, які люблять дітей і готові разом працювати для створення умов і програм їх реабілітації та відпочинку. Також сформовано план спільних дій на наступне півріччя. Зокрема, запланована поїздка робочої групи до Запоріжжя для практичного навчання та знайомства з кращими практиками інклюзивної освіти в тамтешній школі №66.

Як відомо, 40 дітей з обмеженими можливостями прибули до Золотоноші на запрошення Фундації Шепердз. Один із важливих пунктів перебування стала гончарна майстерня у Центрі соціальної допомоги. Гості познайомились практично новій для себе формі ре­а­бі­лі­та­ції, під час якої роз­ви­ва­єть­ся сис­те­ма нер­во­вих ім­пуль­сів. За підсумками та результатами роботи подібна майстерня може з’явитись і у Запоріжжі.

Читайте також: Як працює золотоніська гончарна майстерня [ВІДЕО]